
Społeczność
2137
Społeczność wielbicieli i fanów Papieża Polaka, Największego z Polaków. Może kremuwkę? 🍰

Społeczność
Społeczność wielbicieli i fanów Papieża Polaka, Największego z Polaków. Może kremuwkę? 🍰
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Deykun A no właśnie. Ja kiedyś miałem dość sporo płomieni, oczywiście nie Tyle co Ty, ale to było jakieś 10 lat temu. W zeszłym roku miałem niedużo bo około 40 i własnie gdy straciłem to zaporoponowali mi odkupienie za jakieś chore pieniądze
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W Forzy można customizować tablice rejestracyjne, więc nie mogłem przepuścić takiej okazji (a BMW bo Bombelki Molestował Wojtyła) #2137 #gry #forzahorizon

Zaloguj się aby komentować
W moim mieście (Elbląg) o słusznej godzinie co dziennie z katedry puszczają barke. Jestem ciekaw czy w innych miastach o #2137 też leci instrumentalne "łoooo paaaaaniee... Barkę z kremówkami pozostawiam na brzegu...". Nazwę miast poproszę w komentarzu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co powiedział Wojtyła 11 września 2001?
"K⁎⁎wa, chyba jednak nie powinni mi dawać tej licencji pilota" #2137 #hejtoobrazapapieza #ocieplaniewizerunkujanapawladrugiego #wtc #911
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować