Znowu ten las... Nie no żartuję xd
W zeròwce złapało się na oko dwa tysiące kornikòw, ciekawe co będzie dalej xd

Znowu ten las... Nie no żartuję xd
W zeròwce złapało się na oko dwa tysiące kornikòw, ciekawe co będzie dalej xd

Zaloguj się aby komentować