Zimne piwerko i chill w cieniu takie przygotowanie do pracy biorę się zaraz za wymianę łat akurat cień w miejscu pracy już będzie a jak wasze niedzielne popołudnie?
@Belzebub a jak wasze niedzielne popołudnie? - elegancko, pykam sobie w Horizon: Zero Dawn na PS5, w zasadzie jak każdy weekend od 2 lat i czuję się świetnie zamiast na jakiś rower czy wycieczkę co już radości by nie sprawiało, święty spokój to jest to!