Zima ma swoje niezastąpione plusy.
Można np. podziwiać z uśmiechem ludzi, którzy w trampkach, adidasach, ogólnie butach letnich, próbują poruszać się pomiędzy zaspami w iście komicznym stylu próbując co kilka kroków utrzymać równowagę :3

Zima ma swoje niezastąpione plusy.
Można np. podziwiać z uśmiechem ludzi, którzy w trampkach, adidasach, ogólnie butach letnich, próbują poruszać się pomiędzy zaspami w iście komicznym stylu próbując co kilka kroków utrzymać równowagę :3

Zaloguj się aby komentować