Zeszlifowalem stolik, przemalowalem olejem na bardzo jasny, ale wyszedl chujowo, wiec zeszlifowalem i pomalowalem olejem na oryginalny kolor. Ja to mam leb.
#ogrodnictwo #diy #heheszki

Zeszlifowalem stolik, przemalowalem olejem na bardzo jasny, ale wyszedl chujowo, wiec zeszlifowalem i pomalowalem olejem na oryginalny kolor. Ja to mam leb.
#ogrodnictwo #diy #heheszki

Zaloguj się aby komentować