Zdjęcie z Edynburga. Czy to znaczy, że jestem orkiem?!?!?!?!
W komentarzach zgadujcie co to jest :) Tylko bez Google oszuści.
#heheszki #ciekawostki powiedzmy #technologia



Zdjęcie z Edynburga. Czy to znaczy, że jestem orkiem?!?!?!?!
W komentarzach zgadujcie co to jest :) Tylko bez Google oszuści.
#heheszki #ciekawostki powiedzmy #technologia



Zaloguj się aby komentować