Komentarze (15)

@Quokka Jezus zbyt biały i "zeuropeizowany". Powinien wyglądać tak jak mężczyźni z ludów pierwotnie zamieszkujących Palestynę, czyli mniej więcej tak jak na obrazku.

0e8feef8-0e69-40f6-8b87-034eb8b9da0b

@GARN_ okulary to pikuś, zobacz, że on trzyma telefon w ręku (ten po lewej, na górze). Za Jezusem jest drugi w okularach. No i na dokładkę ten typ mniej więcej na środku w takiej mało pasującej do tamtych czasów koszuli

ae0f1e94-3792-46b6-8d16-1b481a18890c

@anervis Jezus, Mohamed to dobre świry były. Spece od marketingu. Steve jobsy ichniejszych czasów. Stworzyli największe korpo na świecie

@alucard a jak wyglądają Mizrachijczycy, czyli żydzi, którzy zostali na terenie Palestyny?

Palestyna to określenie zarówno państwa jak i rejonu geograficznego, obejmującego północną i środkową część obecnego państwa Izrael oraz zachodnią część Jordanii, czyli terenów na których działał Jezus.

Zaloguj się aby komentować