cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-07-22T12:13:15+02:0012Zawzsze gdy jem duszka bieluszka myślę o nim. Mój S. #jedzzhejto @skorpion126Udostępnij
cebulaZrosolu2025-07-22T12:23:34+02:001@AdelbertVonBimberstein przecież już nikt na tym portalu nie wierzy w Twoje bajeczki, że nie jesteś gejerem Spokojnie, naprawdę możesz przestać się ukrywać