Komentarze (9)

paramyksowiroza

@SUM Całkiem trafne

Też nie do końca rozumiem rozdmuchiwania tematu cen masła, cukru, oleju, itd.

Być może w skali naprawdę bardzo dużej rodziny ma to jakiś sens.

Być może w przypadku odżywiania się wysoko przetworzoną żywnością też.

Ale nikt nie zbankrutuje kupując podstawowe produkty spożywcze i kilogram cukru i litr oleju raz na miesiąc, gdy ceny są droższe o parę złotych za taki produkt.

SUM

@paramyksowiroza Ani mając spiżarnie

paramyksowiroza

@SUM To też, ale taki np. cukier kupuję raz na pół roku, olej raz na miesiąc. Masło odrobinę częściej, bo masło jest genialnym składnikiem potraw.

No ale jeśli kostka zdrożeje o 5 złotych, to ile stracę w skali miesiąca? Dychę? Dwie dychy?

cebulaZrosolu

@paramyksowiroza chyba nigdy nie robiłeś alkoholu skoro dla Ciebie cukier to tylko kilogram :)

Taxidriver

@cebulaZrosolu jak powiedzieć, że jesteś ze wschodniej Polski, bez mówienia tego.;)

Porsze

@paramyksowiroza + dobrze ogarniając zapasy kupuje się wszystko za pół ceny, bo wiecznie są jakieś promocje

radziol

@paramyksowiroza mam 3 dzieci, kostka masła to maks 3 dni leży. 5 zł na kostce, to jestem co najmniej 50 miesięcznie w plecy

paramyksowiroza

@radziol No, czyli już się łapiesz na "dużą rodzinę".

Przynajmniej w obecnych czasach

radziol

@paramyksowiroza mam na to nawet papiery od państwa

Zaloguj się aby komentować