Zawsze mnie wkurwiają ludzie, którzy w deszczu, mgle, itd., jadą wyłącznie na DRL.
Jeśli chodzi o światła to tryb AUTO ma chyba każdy nowszy samochód.
Pierwszy raz mam natomiast auto, które mogę sobie ustawić tak, że jak włączę wycieraczki, to one włączają też światła mijania i jest to funkcja dostępna bez kodowania jej softem producenta.
Wbrew foto włączają przód I tył.
#samochody #jeepereza
