Zapłaciłem 200 zł żeby baba mnie wytarmosiła za cyca. Pomyślisz "@czokowoko ty diviarzu!!"
Otóż nie, byłem na fizjoterapii.
I to bolącego barku xD
#gownowpis
Zapłaciłem 200 zł żeby baba mnie wytarmosiła za cyca. Pomyślisz "@czokowoko ty diviarzu!!"
Otóż nie, byłem na fizjoterapii.
I to bolącego barku xD
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować