Zamontowałem sobie wczoraj oświetlenie na ogródku. Muszę przyznać że nie sądziłem że 10 watowy naświetlacz LED z biedry da taki efekt
#ogrodnictwo #diy


Zamontowałem sobie wczoraj oświetlenie na ogródku. Muszę przyznać że nie sądziłem że 10 watowy naświetlacz LED z biedry da taki efekt
#ogrodnictwo #diy


@Fly_agaric Najlepiej lampę z Porsche Cayenne xD
Kiedyś była plaga kradzieży tych lamp na zachodzie, bo ponoć były idealne do takiej uprawy.
https://autokult.pl/zlodzieje-lamp-od-porsche-do-czego-ich-uzywaja,6808797433734785a
Zaloguj się aby komentować