Hejto.pl
Zakupiłem lata temu Kolekcję klasyki: Diablo 1, SC + SC:BW, Warcraft 2 Bnet edition. 3 pudełka z CD i kluczami. No i - panKrzysztofKrawczyk - Hejto.pl