Vargtimmen2023-10-22T15:11:14+02:003@SlavedWizard barszczyk będziesz otwierać? https://streamable.com/vq4fav
SlavedWizard2023-10-22T15:39:36+02:003@Vargtimmen Zawsze mam beke z barszczyku i kombuczy - https://www.youtube.com/shorts/UV2UC355o00?feature=share XD Zasluzony pierun.