Zaczyna się, a będzie tylko gorzej...
Jak ja kocham błotko.
Pozostaje jedynie modlić się do szatana by obdarzył mnie łaską przyczepności .
#pracbaza #lesnapracbaza

Zaczyna się, a będzie tylko gorzej...
Jak ja kocham błotko.
Pozostaje jedynie modlić się do szatana by obdarzył mnie łaską przyczepności .
#pracbaza #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować