Za brak napisów pl do Bleach to Disney+ powinien dostać kopa w d⁎⁎ę.
Jednak z tego co pamiętam to tego anime nie miało być na tej platformie wcale, także dobre i to.
Byłby crunchyroll pl to nie miałbym problemów.
#anime #animedyskusja
Za brak napisów pl do Bleach to Disney+ powinien dostać kopa w d⁎⁎ę.
Jednak z tego co pamiętam to tego anime nie miało być na tej platformie wcale, także dobre i to.
Byłby crunchyroll pl to nie miałbym problemów.
#anime #animedyskusja
Zaloguj się aby komentować