Z racji tego że dzisiaj na hejto aktywował się tag #antykapitalizm zapewne zupełnie przez przypadek pragnę poinformować że ja również tu emigrowałem tak więc towarzysze lekko nie będzie (oczywiście to nic osobistego. To tylko reakcja)
Z racji tego że dzisiaj na hejto aktywował się tag #antykapitalizm zapewne zupełnie przez przypadek pragnę poinformować że ja również tu emigrowałem tak więc towarzysze lekko nie będzie (oczywiście to nic osobistego. To tylko reakcja)
Zaloguj się aby komentować