@Callow @DeltaFosBeta całe mam tylko takie. W robocie waliliśmy w piwnicy w trociny i nie mam nic lepszego. Nie jest mój ale chyba sobie taki kupię xD
Strzela się zajebiście, ma solidne pierdolnięcie. 50lbs naciągu i 40% odpuszczenia (z tego co pamiętam). Leciutko się naciąga a wali jakbyś z armaty strzelał xD
A to podobno jakiś tańszy model.
Zaloguj się aby komentować