@GazelkaFarelka Nie znam sie, to sie wypowiem. Reaktor pacuje na wysokich obrotach. Potrzebuje duzo chlodzenia. Turbiny i pompy caly czas musza pompowac duze ilosci wody.
@serwer przecież nie marudzę, że wrzuciłeś, lecz po prostu komentuję. A twitter jako źródło newsów to zwodniczy bywa bo nawet blue checkmarki nieraz wdupią.