Wypożyczyłem na testy piecyk Ooni Koda 16 i ostro grzeję w palnik ^^ Pierwsze wyjście poza domowy piekarnik i póki co nie jestem przekonany, ale pierwsze pizze za płoty, jutro spróbuję jeszcze raz.
#bojowkapiekarska #pizza #pizza



Wypożyczyłem na testy piecyk Ooni Koda 16 i ostro grzeję w palnik ^^ Pierwsze wyjście poza domowy piekarnik i póki co nie jestem przekonany, ale pierwsze pizze za płoty, jutro spróbuję jeszcze raz.
#bojowkapiekarska #pizza #pizza



@yeebhany W Norwegii wypożyczanie jest całkiem spoko bo też jest jak ścigać delikwenta jak coś odwali, umowy na wartościowe wynajmy podpisywane są często z bankid (coś jak podpis cyfrowy) i ubezpieczone. Ludzie wynajmują swoje domki w górach, samochody, piece, jakieś karchery, narzędzia czy inny sprzęt specjalistyczny, którego zasadniczo potrzebujesz raz na ruski rok, więc nie opłaca się kupować i zagracać chaty.
Zaloguj się aby komentować