Wygląda mi to na okolice zaporoskiej elektrowni atomowej.
Jeśli Ukraińcy będą dalej tak tracić te F-16 to czarno to widzę. ŻLE TO WYGLĄDA!
https://www.youtube.com/watch?v=lyvSOWUvbio
#wojna #ukraina #rosja
Wygląda mi to na okolice zaporoskiej elektrowni atomowej.
Jeśli Ukraińcy będą dalej tak tracić te F-16 to czarno to widzę. ŻLE TO WYGLĄDA!
https://www.youtube.com/watch?v=lyvSOWUvbio
#wojna #ukraina #rosja
Zaloguj się aby komentować