WiejskiHuopFenomenw Przegryw2023-02-28T21:00:02+01:008Wróciłem, kupiłem 2 ćwiartki, zjem gołąbki i siadam do montażu. Po pijaku lepsza wena. #przegryw86Udostępnij
WiejskiHuop2023-02-28T21:35:13+01:000@Suodka_Monia chłop trochę podreperowal budżet przez napiwki ostatnio
Neetowiec2023-03-01T01:05:03+01:000@PrzegralemZycie ale ostatnio weszły 350 ml co mi się bardzo podoba, w sam raz dla mnie