PrucjuszInspiratorw Muzyka2024-12-24T12:29:01+01:003WoT strasznie się popsuł, choć czasem lubię wracać do jakichś ambientów z garażu. #muzyka https://youtu.be/quEx4_U9dd0?si=LAU_M__bwR7EXDz7 34Udostępnij
Prucjusz2024-12-24T12:31:37+01:001@SuperSzturmowiec wydawało mi się, że jak publikuję coś w jakimś dziale tematycznym to tagi same się tego ten. No. Przepraszam, już dodałem.
Nemrod2024-12-24T12:41:29+01:001@Prucjusz Tak, to są te społeczności, które istnieją wyłącznie dlatego, żeby to nie był klon wykopu xD Więc witamy na Hejto.
Nemrod2024-12-24T12:42:43+01:002A muzykę mają całkiem niezłą. Czasem sobie puszczam Żywiołaka ze Studzianek, albo soundtrack z Linii Mannerheima