Właśnie zalogowałem się po 7 miesiącach. Fajnie widzieć taką aktywność na Hejto. Rok temu jak dostawałem pod wpisem kilkanaście piorunów to było sporo, a powyżej 20 to tylko jak robiłem #rozdajo jakiś gier, natomiast teraz widzę nawet z dzisiaj sporo wpisów z kilkudziesięcioma piorunkami i sporą liczbą komentarzy. Nieźle