Witam. w domu mam ze 40 gier i nie mam z kim grać. Żona mi chowa te gry na szafki i pod szafki, głupio to wyglada. zabrania mi kupować nowe. sama gra ze mną i córką tylko w Azul, Splendor, park niedźwiedzi. Córka lubi grać ale że ma mało lat (9) to gramy w te co z żoną plus Karak, Queendomino i czasem Na skrzydłach. Wpis jest trochę dla beki ze mnie 40 letniego chłopca lubiącego nowe zabawki, a trochę żeby się przywitać.