Większość dziewczyn na portalach randkowych przesuwam na NIE i wcale nie chodzi o wygląd. Dla takiego przegrywa jak ja odrzucające są:


  • używki na zdjęciach

  • zdjęcia z egzotycznych wakacji / plaży / jezior

  • przesadny makijaż

  • tępe spojrzenie zza iphone

  • seksowne pozy

  • siłownia

  • tatuaże

  • wygląd 11/10

  • alternatywkowy wygląd

  • kolczyk w nosie

  • zdjęcia z innymi przystojnymi facetami

  • profil na insta wypchany po brzegi


W ten sposób odpada jakieś 90% dziewczyn, więc będę samotny do końca życia


#tinder #zwiazki

Komentarze (11)

@oppie Oppie, ja wszystko rozumiem, są gusta i guściki i nic nam do tego, ale żeby nawet zdjęcia z wakacji nie można było wrzucić? XD Co ta młodzież teraz, to ja nie wiem... Dinozaury też tak pewnie wyginęły.


[jakieś 65 milionów lat temu...]

- Ej, Rex, a może tamta ci się podoba?

- No co ty, pojebało cię? WIDZIAŁEM JĄ NA PLAŻY, zdzira jedna! Może i jestem przegryw i umrę samotnie, ale mam swój honor!

@uczalka nie chodzi o to, że zdzira, ale według mnie dziwne jest wrzucanie do sieci tyłka wypiętego w stroju kąpielowym.

Poza tym to za wysokie progi.

Weź chłopie przestań płakać i się użalać nad sobą. Idź na wykop tam cię będę klepać po plecach i razem będziecie płakać jakie p0lki to coooorvy

@oppie ja zawsze miałem taką zasadę, że w lewo szły te obiektywnie atrakcyjne, bo doskonale wiedziałem, że nie dostanę odpowiedzi. Zawsze działało.

Zaloguj się aby komentować