@jimmy_gonzale Problem polega na tym, że obecna administracja USA mówi dużo i czasem sprzecznie. I nie wiadomo ile z tego to realne plany, a ile jest zawyżoną stawką do rozpoczęcia negocjacji.
Z drugiej strony jeśli nasi żołnierze trafią na Ukrainę, to nie wiadomo jak to ma wyglądać. Czy będą jeszcze z innych państw europejskich (a jeśli tak to z jakich) i czy amerykańscy również się pojawią.
Czy USA dostarczy dużo sprzętu aby ustabilizować sytuację.
A może to na Europie będzie wisieć obowiązek uzbrojenia kontyngentu.
Osobiście wolałbym nie widzieć naszego wojska na Ukrainie. A na pewno nie od samego początku.
@Wiertaliot Francuzi I Macron chyba z rok temu. A ten pomarańczowy grubas ma dużo do powiedzenia, jak nie najwięcej, więc to nie jest takie śmieszne. Powolutku, powolutku. I nie ma nic złego w tym że ktoś przestrzega przed scenariuszem, że Polacy mogą być sami odpowiedzialni(a choćby i z bałtami czy niemcami) np za 200km frontu bez ochrony NATO.. To będzie prezent dla Putina.
Zaloguj się aby komentować