Cybulion★Liderw cybulion jest inny2025-11-14T05:16:05+01:0037Wczoraj se pospalem do 11 wiec to jasne ze dzisiaj bez potrzeby i powodu wstane o 5. #cybulionjestinny377Udostępnij
Cybulion★2025-11-14T06:45:10+01:002@Byk tiaa, szkoda ze wczoraj miałem do roboty na 10 a dzis na 16 XD
Byk★2025-11-14T06:53:25+01:001@Cybulion Turbo drzemka koło południa? Ja klasycznie 4.20, chociaż progamowałem się na 5...