Wczoraj kiełba z ogniska, noc w namiocie, cała baza jeszcze śpi, a ja słucham szumu drzew i śpiewu ptaków. Fajnie jest
#piechurnatrasie
#gory #beskidwyspowy

Wczoraj kiełba z ogniska, noc w namiocie, cała baza jeszcze śpi, a ja słucham szumu drzew i śpiewu ptaków. Fajnie jest
#piechurnatrasie
#gory #beskidwyspowy

Zaloguj się aby komentować