W żabce za 4 żubry i 4 tatry zapłaciłem 14,??zł dzięki aplikacji i to że miałem butelki a w dużym benie byłoby jakoś 23-24zł. Polecam promocje. #piwo #zabka
W żabce za 4 żubry i 4 tatry zapłaciłem 14,??zł dzięki aplikacji i to że miałem butelki a w dużym benie byłoby jakoś 23-24zł. Polecam promocje. #piwo #zabka
Zaloguj się aby komentować