W tym wątku udajemy, że jest rok 2005
Stoisz w korku nad morze, bez klimy a w radiu lecą te smęty
https://www.youtube.com/watch?v=rrPUJsZQSkw
#glupiehejtozabawy
W tym wątku udajemy, że jest rok 2005
Stoisz w korku nad morze, bez klimy a w radiu lecą te smęty
https://www.youtube.com/watch?v=rrPUJsZQSkw
#glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować