W środę po godzinie 17 policjantka na służbie miała wjechać na osiedle Podzamcze w Nysie (woj. opolskie). Początkowo zignorowała znak świadczący o zakazie ruchu w tym miejscu. Na tym się jednak nie skończyło łamanie przepisów.


Funkcjonariuszka - 31-latka z komendy w Nysie - nie zauważyła schodów, które znajdowały się wzdłuż linii chodnika. Wjechała na nie i nie mogła wyjechać, bo radiowóz zawisł na jednym ze stopni. Musiała zadzwonić po pomoc. 


#heheszki #wydarzenia #wiadomoscipolska #policja #bekazpolicji


https://wydarzenia.interia.pl/opolskie/news-policjantka-nie-zauwazyla-schodow-radiowoz-zawisl,nId,6871589

00caa8e4-ac0b-431a-8d7a-174a673d5199

Komentarze (7)

Tak czy siak nie rozumiem czemu czasami na chodnikach są schodki, w wielu miejscach możnaby tego uniknąć ale po co? Lepiej zrobić stopień żeby przypadkiem babcie z balkonami i rodzice z wózkami mieli co poćwiczyć

Zaloguj się aby komentować