W polskich mediach pewnie nie usłyszycie #izrael #wojnawnaizraelu

W polskich mediach pewnie nie usłyszycie #izrael #wojnawnaizraelu

@Magister_Ludi już któryś raz słyszę że nie słyszałem o tym w polskich mediach. ale nawet jakbym słyszał to by to po mnie spłynęło jak wszystkie pustynne i dżunglowe wojny
@smierdakow dokładnie to samo widziałem na insta jednej laski w sprawie protestów rolników w Berlinie. Ze nie ma o tym w mediach. Po wpisaniu hasła: było i jest we wszystkich mediach. Po prostu ludzie tego nie klikają to spada z głównej, a wisi dłużej coś innego.
Szury sami sobie piszą narrację, a użyć wyszukiwarki to już nie. Bo jak o czymś nie powiedzą w 30 minutowych wiadomościach tv pod koniec dnia to już „media milczom". Pierdolnięci.
@smierdakow nie oglądam w ogóle polskich mediów, jeszcze niedawno z tego co słyszałem to było nie do pomyślenia napisać coś o zbrodniach Izraela, cieszę się że się to zmienia. Napisałem też "pewnie nie usłyszycie"
@conradowl
@Magister_Ludi ale wystarczy użyć Google przed publikacją czegokolwiek, by nie napisać komentarza, który okazuje się po prostu głupi i naiwny. Prawda?
@conradowl wyluzuj gościu
@Magister_Ludi nie jestem spięty, po prostu zawsze walę kawę na ławę i nie zależy mi by ludzie mnie lubili. Nawet niedawno w podobnym tonie napisałem komentarz do czyjegoś zdania, że edukacja niby jest na niższym poziomie niż kiedyś. Po prostu jestem racjonalny i trzymam się faktów, nawet jak kogoś to ma zaboleć.
Bez urazy i miłego dnia
@wrukwiony beka, pamiętam jeszcze jak parę lat temu czytałem newsy jak to w RPA morduje się białych farmerów;p z drugiej strony, czemu żadne inne państwo się nie odważyło tego zrobić?? Nie wiem. Polityka jest pojebana
@wrukwiony co to się porobiło, że wkurwiony musi tu uspokajać
Zaloguj się aby komentować