#ukraina #wiadomoscipolska #politykazagraniczna #geopolityka
Na taki wpis trafiłem. Bardzo podobny do mojego punkt widzenia, ale tym razem to nie kanapowy komentator, jak ja, a ktoś kto się zna. Tego bym sam lepiej nie ujął:
Zanim głowa państwa zaczęła biegać po scenie publicznej jak wariat z brzytwą i drzeć ryja razem z tłumem.
Wpis ten dedykuję wszystkim tym, którzy "wstają z kolan" i Batyrowi klaskają:
https://nitter.net/Kafir_PL/status/2069429647327076707
Link do nittera, więc konto na X'ie nie wymagane do czytania. Ja na żadnych kolanach nie byłem, mnie się już w tym temacie nie chce ani ryja, ani klawy strzępić, ale chętnie poczytam fikołasy "okołozkolanwsatawaniowe".