RACOFanatykw Hydepark2026-06-23T13:21:19+02:0021Uff, to nie po mnie nie mieszkam w Luboniu #poznan @dradrian_zwierachs coś wiesz?217Udostępnij
TyGrySSek★2026-06-23T15:07:24+02:001Nie udało im się sforsować drzwi. Pozdrawiam mieszkaniec tego mieszkania
FoxtrotLima★2026-06-23T17:55:57+02:000@RACO a może oni tak stoją, bo główny bohater wszedł do środka, poszedł spać czym zrobił sejwa i mu gwiazdki zniknęły?
Aleksandros2026-06-23T19:05:09+02:000@RACO Może skończyło się tak jak słynna interwencja przez libację na skwerku. #pdk