Tym razem rowerzysta dał ciała po całości
#wroclaw #wypadek #polskiedrogi
Tym razem rowerzysta dał ciała po całości
#wroclaw #wypadek #polskiedrogi
@SNCF bez przesady, sam jestem całorocznym rowerzystą i to wystarczy mieć we łbie coś więcej niż tylko sznurek trzymający żeby uszy nie odpadły. A piszę to bo wspomniany przeze mnie wcześniej i taki sam dureń widoczny na załączonym filmiku to przykład sytuacji z którą zbyt często miałem do czynienia - z jakiegoś powodu wielu rowerzystom się wydaje że na takim przejściu dla pieszych mogą zlać pieszego i po prostu jadą na wyjebce.
Zaloguj się aby komentować