Tyle wrzuciliście dzisiaj #qualitycontent że aż się zastanawiam czy nie przesadziliśmy xd - lepiej sprzedaje się rozrywka i humor niż wiedza, co też widać po postach Leszka.
W każdym razie nasz cel by portal przestał być shitpostowy a stał się pełnym wartościowym treści uważam bardziej niż spełniony dzięki użytkownikom i wprowadzeniu sztosów. Więc dzisiaj może sobie odpuszczę z moim #horyzontywiedzy
Jak już pisałem, gdy @hejto wprowadzi oglądanie treść bez logowania się, będzie można te wszystkie posty wykorzystać do wrzucania ich na innych portalach robiąc reklamę.
@dev zwrócił uwagę na inny problem. Tylko 7% zarejestrowanych użytkowników jest aktywnych, na pewno każdy też czuł to już wcześniej. np. Niby 3tys zarejestrowanych kont a post który dostał najwięcej lików w ciągu 24h ma ich tylko 14. Jest to ciężki orzech do zgryzienia czy da się coś z tym zrobić. Odrobinę może pomóc wprowadzenie wiadomości prywatnych i powiadomień na komórkę wraz z przychodzeniem ich. Wtedy portal mocniej trzyma przy sobie. Widzę np. kiedyś aktywnego @mleko29 dziś już martwy, gdybym napisał do niego na priv i przyszło powiadomienie na komórkę to może udała by się reanimacja, taki tylko przykład. Na obecną chwilę, aby temu zaradzić przychodzi mi do głowy wprowadzenie innych aktywności niż tylko dzielenie się ciekawostkami. Np. pomysł luźnych pogawędek u @Rebeliant34PL ale też można spróbować umawianie się na zagranie w kalambury z użytkownikami hejto, gra w skojarzenia itd. wypełnić lukę dla osób które szukają rozrywki i pytanie na ile chcemy być elitarni a na ile dla mass. Zapraszam do dyskusji

lubieplackijohn2 lata temu

@Rozkmin ja to bym pograł w mafię...

Rozkmin2 lata temu

@lubieplackijohn Świetnie się w nią gra, a masz pomysł jak zorganizować taką grę czy wypróbujemy among us (nie grałem nigdy)

0
tymszafa2 lata temu

@arthc wołam bo znalazłem jakiś zalążek statysty. Trochę pokopałem w tagach i można znaleźć fajny content.

0
arthc2 lata temu

@tymszafa o są statsy:)

0

Zaloguj się aby komentować