festiwal_otwartego_parasolaLiderw Hydepark2026-05-06T13:03:05+02:0031tyle było pisowskiego srania i wszystko jak krew w piach #bekazpisu #polityka315Udostępnij
keborgan2026-05-06T13:09:19+02:002Jak tam kosiniaku? Nie chcesz już safe od glapy? Patrz jak się szybko naprawiłeś.
FriendGatherArena2026-05-06T13:14:54+02:0010@keborgan jako jedyny powiedział "sprawdzam", bardzo dobrze zrobił
keborgan2026-05-06T13:18:12+02:003@FriendGatherArena Ale tam nie było co sprawdzać. NBP od początku obecnej kadencji wykazuje 0 albo stratę.
FriendGatherArena2026-05-06T13:21:27+02:0012@keborgan moim zdaniem udawanie, ze sie ich traktuje poważnie, zeby sobie sami glupi ryj rozwalili jest duzo bardziej rozsądne niż wyśmiewanie
keborgan2026-05-06T14:06:10+02:000@FriendGatherArena Pytanie czy udaje, czy daje im tlen żeby mogli opowiadać bajki.