To tylko 2004 rok i Kalwin i remi
W głośnikach będzie zaraz pr PR bo ktoś będzie dzwonił na komorke
#nostalgia

To tylko 2004 rok i Kalwin i remi
W głośnikach będzie zaraz pr PR bo ktoś będzie dzwonił na komorke
#nostalgia

Zaloguj się aby komentować