to stąd te 17% w sondażach? xDD
#bekazkonfederacji #polityka

to stąd te 17% w sondażach? xDD
#bekazkonfederacji #polityka

@festiwal_otwartego_parasola wiem, że zabrzmi jak żart ale to raczej WOS czy tam Przedsiębiorczość tutaj ma duży wpływ na takie a nie inne sympatie nastolatków. W licbazie się uczysz podstaw tego jak przedsiębiorczość jest spoko, jak dużo znaczy prywaciarz i że to jest taki w sumie ideał w przykładach tego co próbują kajtkowi przetłumaczyć ucząc go o tych wszystkich firmach, sektorach prywatnych i jak w latach dziewięćdziesiątych działała prywatyzacja. No i teraz dzieciak poznaje poglądy polityków i tylko jedna konkretna partia skupia się na tych tematach poruszanych na lekcjach, czyli takich dopasowanych pod młodego dorosłego co to sobie wymarzył jako zadanie z WOSu swój przyszły Januszeks i go sobie wyidealizował jako szczyt ambicji młodego przedsiębiorcy wchodzącego na Wolny Rynek. Jest w tym coś, czy nie?
Zaloguj się aby komentować