To ja, jak byłem młody to razem z @QvintvsCornelivsCapriolvs graliśmy w bojsbandzie. To zdjęcie z okładki naszej płyty.
Jestem po lewej na huśtawce- ten w eleganckim sweterku. XD
Lata 00. Anonimizowane.
#heheszki #nostalgia

To ja, jak byłem młody to razem z @QvintvsCornelivsCapriolvs graliśmy w bojsbandzie. To zdjęcie z okładki naszej płyty.
Jestem po lewej na huśtawce- ten w eleganckim sweterku. XD
Lata 00. Anonimizowane.
#heheszki #nostalgia

Zaloguj się aby komentować