@walus002 ogólnie jak dla mnie to tu przydałaby się moderacja, bo wrzucanie swoich wojenek w ogólnodostępnych dyskusjach jest słabe i odstraszające użytkowników.
@lurekztwittera To wracaj na lurker. Po co tu przyszedłeś? Szukać nowej publiczności? @lubieplackijohn w temacie stanowiska wobec napływowej patologii - działajcie póki czas
@Pouek "ziomuś, wyginaj na wypok z tym szajsem" ty nawet nie wiesz co to jest scheiße, a poza tym może zastanowisz się nad swoja tolerancją? czy może jeździsz na pełnym gazie w ślepą uliczkę?