To co ze pracuje w takiej firmie ze moge miec spf50 na litry za darmo. To co ze mam jeden w plecaku, drugi na dzialce a trzeci w przedpokoju. I tak i tak zawsze zapomne sie posmarować. Dobrze ze na hamakowisku se daszek powiesilem xD. Aleeee sie spalilem japidi.
#cybulionjestinny
