Ten za 4zł ma 51g więc wychodzi 0.0783...zł za gram. Ten za 6zł ma dwa ale po 35g! Co daje 0.0857...zł za gram. Ten za 6zł ma sens tylko jeśli chcesz wydać więcej niż 5.99zł ale mniej niż 8zł!
#pamietniczek #wieszwiecej

Ten za 4zł ma 51g więc wychodzi 0.0783...zł za gram. Ten za 6zł ma dwa ale po 35g! Co daje 0.0857...zł za gram. Ten za 6zł ma sens tylko jeśli chcesz wydać więcej niż 5.99zł ale mniej niż 8zł!
#pamietniczek #wieszwiecej

Dobra rozkmina, tylko jak kupisz to proszę nie jedz😉
@Deykun ILE?!
@cebulaZrosolu

A wiesz, że MARS czytany od tyłu to SRAM?
Zaloguj się aby komentować