boogie★Liderw Hydepark2024-01-21T13:57:38+01:0025Ten cholerny niebieski 6b... Już dwa tygodnie się męczę. #wspinaczka2512Udostępnij
boogie★2024-01-21T14:41:47+01:006@cebulaZrosolu to francuska skala trudności. Jest 5a, 5b, 5c, 6a, 6b... Aż do 9c (są jedna lub dwie osoby na świecie, które potrafią zrobić 9c).
szczelamseczasem2024-01-21T14:44:35+01:001@cebulaZrosolu skala wspinaczkowa. Po "kolorkach" idziesz na ściance.
cebulaZrosolu2024-01-21T16:28:11+01:001@boogie @szczelamseczasem dzięki panowie, teraz będę wiedział :)
cebulaZrosolu2024-01-21T18:09:39+01:000@boogie kiedyś o tym myślałem, ale jednak nie chce mi się jeździć 40 km w jedną stronę na ściankę :p
DerMirker2024-01-21T22:15:19+01:001No że od góry jest lina przewieszona. Jeśli to ty jesteś na tym zdjęciu
boogie★2024-01-21T22:28:42+01:003@DerMirker to nie ja Ja robiłem zdjęcie. Chodzą na ściankę z "młodocianym" i nie może mnie asekurować. Używam automatów i niebieski 6b to ten pierwszy automat z lewej. Na zwykłej asekuracji bym zrobił bez problemu
DerMirker2024-01-22T07:03:50+01:001Aha, czyli to chyba true blue :) to rzeczywiście niełatwe. A najciężej to z asekuracją dolną, gdy trzeba samemu wspinać się w ekspresy