RavmFanatykw Góry2024-04-30T08:36:43+02:0049Takie tam znad chałupy w drodze do pracy. Piękna majówka się zapowiada.499Udostępnij
SuperSzturmowiec2024-04-30T09:07:18+02:001Też fajny widok. Ja chwilowy postój u Pepików. Na Słowacji też będą fajne widoki. Jak jest super pogoda to kilka km od chałupy też widzę góry. A w majówkę do roboty
Ravm2024-04-30T10:13:43+02:002@nxo a tu się mylisz Znad Stryszawy, droga do Suchej Beskidzkiej przez Błądzonke.
nxo★2024-04-30T11:48:12+02:001@Ravm no proszę, ale z Zawoii przez Przyslop moment w Stryszawie idzie wyladowac, wiec prawie mialem racje;p
Ravm2024-04-30T12:01:26+02:003@nxo proszę bardzo: specjalnie dla Ciebie Babia z Przysłopia (z piątku)