@Prytozord spotkałem raz Słoweńca w Chorwacji na campingu Strasko który przyjechał 3 osiowym mercedesm actrosem przerobionym na kampera, był rosuwany na boki i do tyłu na okolo 120cm. W luku bagażowym były 2 quady, ciągnął też przyczepę z markizą, skuterem Vespa i Mercedesem G-Klassą.
Miał specjalną parcelę na campingu. Potem jeszcze na tej parceli pojawił się kabriolet nie wiem skąd też na blachach ze Krapiny w Słowenii.
Było czuć piniondz
[̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
Zaloguj się aby komentować