AntyLateksowy2023-06-26T20:47:47+02:000@LM317T Bez sensu by to było, biorąc pod uwagę że i na kanale majora, i na tym kanale, lajtami i donejtami zarządza ten grubas benek. Zielony by kłód nie podkładał komuś, z kim tak bezpośrednio współpracuje i dzięki któremu może cokolwiek zarobić.
LM317T2023-06-26T21:55:23+02:000To zgłosił człowiek, który ma dostęp do kanału majora Albo sam major zza światów Bo było napisane, że roszczenie Wojciech Suchodolski