Kaligula_MinusFanatykw Dyskusje2025-04-08T17:06:12+02:00110#suchar #heheszki #memy #britneyspears #papaj1105Udostępnij
Kaligula_Minus2025-04-08T22:35:22+02:000@Tooth mój to Aleksander VI, choć Formozus też był gość. Jak go sądzili o apostazję to siedział sztywno i nie dał się ponieść emocjom xD
Tooth2025-04-09T13:43:07+02:000@Kaligula_Minus znaczy sie fajni są tez ci co mają dwa kozackie imiona. Np. Jan Paweł I i ten jego sequel.
Lemon_2025-04-08T23:05:19+02:001@Kaligula_Minus Tak swoją drogą, to żaden z nich nie był tak do końca "innocent".