No dokładnie @Nebthtet , od dawna ceny nie rosły. To że nie ma prawie fizycznej dystrybucji powoduje że generujemy mniej śmieci, nie stoimy w kolejkach w dniu premiery i mamy szybszy dostep do gry online (w większości przypadków).
Koszty produkcji rosły ale powoli, teraz urosły mocno i nie ma to nic wspólnego z fizyczną/cyfrową dystrybucją tylko z cenami produktów na świecie i rynkami walutowymi. Rozjebało się przez inflację
@Nebthtet No tak. Teraz produkcja gier jest znacznie droższa niż była. Pomijam koszta ludzkie ale same technologie. No i ludzie chcą lepiej, więcej i szybciej!
@libertarianin I nie następny!
Zaloguj się aby komentować